News


Back to Blog

Po rozważeniu wszystkich możliwych opcji, przeanalizowaniu ryzyka, w pełnym porozumieniu z Komitetem Organizacyjnym zdecydowaliśmy Zjazd PSPS w Gdańsku przesunąć na rok 2021. Wiemy, że to pierwszy rok w historii, w którym nasza intelektualna fiesta się nie odbędzie. Wiemy, że wszyscy na nią czekaliśmy, niemniej warunki, w których żyjemy i pracujemy są tak niepewne, że ryzykowanie przewidywania, jak będzie we wrześniu, byłoby nieodpowiedzialnością wobec Was i wobec Organizatorów Zjazdu. Zatem w Gdańsku spotkamy się w 2021 a w Katowicach w 2022 roku. Oczywiście pozostaje jeszcze kwestia prawna – przepisy zmuszają nas do zwołania Walnego Zgromadzenia raz w roku i najprawdopodobniej takie zgromadzenie po prostu dokona się w trybie zdalnym. O szczegółach będziemy Was informowali.


Zjazd odbędzie się zatem w Gdańsku 17-19 września 2021 r. (na terenie Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, organizatorami są Instytut Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wydział w Sopocie Uniwersytetu SWPS).

Termin rejestracji uczestników (w tym zgłoszeń aktywnego udziału) konferencji został w rezultacie przesunięty do dnia 15.03.2021 (wystąpienia już zgłoszone zostaną rozważone do udziału w Zjeździe 2021).

Mamy nadzieję, że zobaczymy się w dobrym zdrowiu w roku 2021.